bangkok22

Mega ponuka- lacné letenky do Bangkoku už od 374 EUR tam aj späť

Super akciové letenky z Budapesti do Bangkoku- už od 374 EUR!!!

Ubytovanie v Bangkoku 3 *** hotel už d 14 EUR nájdete tu  Ubytovanie rezervujte tu

qatar-bankok

 Bangkok, alebo ak Mesto anjelov, je miestom kontrastov a premien. Na jednej strane Vás uchváti svojimi historickými pamiatkami, na druhej strane supermoderné architektúrou. Rozkladá sa na rovinatom území okolo rieky Chao Phraya, ktorá rozdeľuje mesto na 2 časti – východnú a západnú. V starom centre Bangkoku je umiestnená väčšina starých chrámov a pôvodných palácov. Čínska štvrť je jednou z najrušnejších a najfarebnejších častí Bangkoku, kde sa nachádza úzke uličky plné obchodíkov s najrôznejším tovarom. Staré kráľovské mesto je historickým srdcom Bangkoku s nádhernými originálnymi historickými stavbami a chrámy. Nájdete tu známy Kráľovský palác, v ktorom stojí Wat Phra Kaew sa Smaragdovým Buddhom alebo ďalšie pamiatky ako je Wat Pho – najstarší chrám v meste, Národné múzeum alebo napríklad chrámy Wat Mahathat, Wat Arun a mnoho ďalších. Večer môžete navštíviť niektorý z nepreberného množstva nočných klubov, salónov thajskej masáže, barov alebo reštaurácií. Thajská kuchyňa je uznávaná na celom svete, skončila na 4. mieste čo do vynikajúcich (po Francúzsku, Taliansku a Hong Kongu) a to je záruka vysokej kvality.

Pattaya

Pattaya je najznámejšie thajské prímorské letovisko na brehu Siamského zálivu, vzdialené dve hodiny jazdy od Bangkoku. Ponúka dlhé pláže s jemným pieskom, vodné športy, lacné občerstvenie a plážové masáže v neprebernom množstve. Môžete podniknúť nespočet výletov za exotickými zaujímavosťami v okolí.  Nemožno ani vymenovať všetky možnosti, ako stráviť voľné večery, možeme Vám však zaručiť, že na pulzujúci nočný život budete ešte dlho spomínať.
Phuket

Phuket leží približne 700 km južne od Bangkoku a je jedným z najobľúbenejších letovísk. Je najväčším thajským ostrovom a s pevninou ho spája most „Saphan Sarasim“ (Most milencov). Má krásne pláže, azúrovo modré zátoky s koralovými útesmi a bujnou vegetáciou.
Khao Lak

Khao Lak jedna z najnovších plážových destinácií na juhu Thajska vzdialená asi 1,5 hodiny od letiska v Phukete. Pusté snehobiele pláže s tropickými lesmi omýva priezračne čistá voda Andamanského mora. V exotických národných parkoch Lam Ru a Khao Sok môžete okrem iného uvidieť najväčšiu rastlinu sveta reflézii, nosorožca, slony, Gibon, medvede či tigrami. Toto miesto je neprekonanou výzvou nielen pre milovníkov prírody, ale aj pre tých, čo túžia po kompletnej relaxáciu.

 

Super akciové letenky z Budapesti do Bangkoku- už od 374 EUR!!!

Ubytovanie v Bangkoku 3 *** hotel už d 14 EUR nájdete tu  Ubytovanie rezervujte tu

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *