bankok halvna

POZORRRR SUPER PONUKA: BANGKOK len za 426 EUR vo februari tam aj späť no nie je to skvelé??

Bangkok je domovom viac ako desať miliónov ľudí. Zažijete tu skutočné dopravné zápchy, smog, ale aj perfektné nákupy. Vychutnáte si chutnú thajskú kuchyňu – môžete si dať drink v bare na streche výškovej budovy State Tower, s tým najkrajším výhľadom na nočný Bangkok, alebo si môžete užiť večeru počas plavby loďou na rieke Chao Phraya.

 

bankok letenka

Behom dovolenky v Thajsku by ste si určite nemali nechať ujsť náštevu hlavného mesta Bangkoku. Viac prírodne ladeným mestom je Kanchanaburi. Iste Vás zaujme taktiež hlavné provinčné mesto Phitsanulok so svojou najväčšou pamätihodnosťou, jednou z najkrásnejších sôch Budhy v Thajsku – Phra Buddha Chinnarat. Pochádza z hlavného kláštor v meste. Ďalšími zaujímavími mestami sú Kamphaeng Phet, staré hlavné mesto vojenskej posádky, a Mae Sot v západnej časti centrálneho Thajska. 

Bangkok, 200 rokov staré hlavné mesto Thajska vyvoláva najrôznejšie rozporuplné asociácie. Bangkok býva mimo iných označovaný ako Benátky Východu alebo najhlučnejšie mesto sveta. Táto metropola rozporov väčšinu svojich náštetvníkov pri prvom stretnutí ozaj zaskočí, aj keď miestnymi obyvateľmi býva popisovaná ako „Mesto anjelov“. 

 

Ubytovanie v Bangkoku nájdete na  ubytovanie rezervujte tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *