bankok

Letenky do Bangkoku už od 317 EUR z Viedne

Bangkok, alebo ak Mesto anjelov, je miestom kontrastov a premien. Na jednej strane Vás uchváti svojimi historickými pamiatkami, na druhej strane supermoderné architektúrou. Rozkladá sa na rovinatom území okolo rieky Chao Phraya, ktorá rozdeľuje mesto na 2 časti – východnú a západnú.

bangkok leteka

V starom centre Bangkoku je umiestnená väčšina starých chrámov a pôvodných palácov. Čínska štvrť je jednou z najrušnejších a najfarebnejších častí Bangkoku, kde sa nachádza úzke uličky plné obchodíkov s najrôznejším tovarom. Staré kráľovské mesto je historickým srdcom Bangkoku s nádhernými originálnymi historickými stavbami a chrámy. Nájdete tu známy Kráľovský palác, v ktorom stojí Wat Phra Kaew sa Smaragdovým Buddhom alebo ďalšie pamiatky ako je Wat Pho – najstarší chrám v meste.

Národné múzeum alebo napríklad chrámy Wat Mahathat, Wat Arun a mnoho ďalších. Večer môžete navštíviť niektorý z nepreberného množstva nočných klubov, salónov thajskej masáže, barov alebo reštaurácií. Thajská kuchyňa je uznávaná na celom svete, skončila na 4. mieste čo do vynikajúcich (po Francúzsku, Taliansku a Hong Kongu) a to je záruka vysokej kvality.

Letenky si môžete zakúpiť na www.tripsta.ie

Ubytovanie v Bangkoku rezervujte tu: Ubytovanie rezervujte tu

 

Letenky si môžete zakúpiť na www.tripsta.ie

Ubytovanie v Bangkoku rezervujte tu: Ubytovanie rezervujte tu

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *