newyork

Čožeee?? New York len za 199 EUR!!

New York alebo big apple je symbolom Spojených štátov amerických. Najväčšie mesto USA, ktoré je hlučné, bohaté a multietnické. Mesto patrí k najobľúbenejším turistickým destináciám sveta

 

Lacné letenky si môžete zakúpiť na :www.pelikan.sk

Do Varšavy sa môžete dostať  so spoločnosťou www.polskibus.com

new york pelikan

 

Pamiatky a atrakcie v New Yorku

Ak chcete vidieť čo najviac a ušetriť, doporučujeme zakúpenie The New York Pass. Okrem bezplatných vstupov, zliav a iných výhod obdržíte aj tlačeného sprievodcu v anglickom jazyku.

Rockefeller Center
Komplex mrakodrapov, Channel Gardens – záhrady s fontánami, Rockefeller Plaza – so známou pozlátenou Prométheovou fontánou. Už neodmysliteľne patrí Rockeffeler Center medzi najkrajšie miesta New Yorku počas vianočných sviatkov. Úžasný vianočný stromček a korčuľovanie v sviatočnej atmosfére pri bohatej výzdobe patria k milým zážitkom.

Empire State Building
Empire State Building – leží na Piatej Avenue a 34. ulici. Patrí medzi najznámejšie mrakodrapy sveta. Má 102 poschodí, 1860 schodov. Celková výška vrátane antény je 448 metrov.

Fifth Avenue
5th Avenue – luxusná ulica, obľúbené nákupné centrum

Time Square
Time Square – srdce New Yorku, miesto osláv, divadiel, kín. Ak ste v New Yorku na prelome roka, tak Time Square bude najlepším miestom na oslavu príchodu Nového roka.

Ubytovanie v New Yorku nájdete tu  ubytovanie rezervujte tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *