Wizz Discount Club_logo

Wizzair discount club

Staňte sa členmi klubu Wizz Discount za neclých 29,99 EUR ušetríte tým 10 EUR za  jednen smer na jednu osobu!

Vstúpte do klubu a môžete sa okamžite tešiť z rôznych výhod:
Zaručená zľava 10 EUR za jednosmerný let pre každého ak cena lístka je aspoň 12,50 EUR a to kamkoľvek v priebehu Vášho ročného členstva. Pri letenke  pod 12.50 EUR nie je zaručená žiadna zľava
Okamžitý prístup: k zľavám: znížené cestovné je k dispozícii ihneď, po aktivácii Vášho členstva.
Rodinné zľavy:: ušetrite dokonca i viac pri cestách s príbuznými alebo priateľmi! Zľavy sú tiež k dispozícii pre spolucestujúcich člena klubu (cestujúci na rovnakú rezerváciu ako člen klubu, až 9 osôb).
Výnimočné ponuky: obdržíte cez email informácie o ponukách určených len pre členov, a to skôr, než ostatní a získajte aj prístup k dodatočným zľavám.
* Cestovne: vrátane daní, povinných poplatkov a jednej malej príručnej batožiny (42 x 32 x 25 cm), ale bez аdministrativnych poplatok.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Cestovný klub Wizz Discount sa vzťahuje iba na spolucestujúcich člena klubu, ktorý cestuje na rovnakú rezerváciu a za predpokladu, že takáto rezervácia zahŕňa maximálne 10 osôb (vrátane samotného člena klubu). V prípade, že člen klubu necestuje na rovnakú rezerváciu, znížené cestovné nebude ďalším cestujúcim k dispozícii. Množstvo sedadiel k dispozícii za uvedené ceny klubu Wizz Discount závisí od ich dostupnosti.

AKO SI ZAKÚPIŤ ČLENSTVO V KLUBE WIZZ OFFERS  a prístup k týmto zľavám ?

Postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

1. Vyberte si let, ktorý si prajete rezervovať.

2. Kliknite na tlačidlo „Stať sa členom klubu“, čím sa pridá ročné predplatné klubu Wizz Discount k Vašej rezervácii. Ak sa tlačidlo „Stať sa členom klubu“ nezobrazí automaticky, kliknite prosím na ikonu Informácií, vedľa ceny klubu Wizz Discount u vybraného letu.

3. Dokončite rezerváciu tým, že vyplníte kontaktné detaily a vykonajte platbu. Vaše členstvo v klube Wizz Discount bude aktivované na jeden rok a bude sa počítať odo dňa platby.

4. Kedykoľvek si budete priať zakúpiť letenky za znížené ceny discount klubu, prihláste sa na Váš profil „myWIZZ“ s Vašou emailovou adresou a heslom. Po prihlásení budete môcť zhliadnuť informácie o Vašom účte,  alebo dátum vypršania platnosti Vášho členstva v klube Wizz Discount.

Nezabudnite si na hlavnej strane požiadať o pravidelné zasielanie spravodaja WIZZ, ktorým získate informácie o akčných ponukách!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *