eurolines

Eurolines

EUROLINES je medzinárodné združenie, ktoré spája viac ako 30 európskych autobusových dopravcov. Slovenským členom tohto združenia je spoločnosť Slovak Lines Express, a. s.

EUROLINES ponúka spojenie do 34 krajín a viac ako 700 miest po celej Európe. V rámci združenia je nastavená vysoká kvalitatívna úroveň prevádzky medzištátnej dopravy. Vodiči medzištátnych liniek sú špeciálne školení a ovládajú cudzí jazyk. Vozový park na týchto linkách tvoria klimatizované luxusné autobusy, ktoré poskytujú vysoký štandard a kultúru cestovania.

Viac informácii o medzinárodnom združení EUROLINES a partneroch nájdete na www.EUROLINES.com

Značka EUROLINES získala na Slovensku ocenenie Superbrands pre rok 2014.
Cenu Superbrand značke EUROLINES udelila komisia expertov Brand Council programu Superbrands Slovakia, zložená z 15 nezávislých odborníkov, a slovenskí spotrebitelia. Titul Superbrands patrí k najvýznamnejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek a ceníme si, že značka Eurolines sa zaradila medzi slovenské Superbrands.
Veríme, že cena, ktorú vyhrala naša značka, je pre vás – našich zákazníkov – uistením a povzbudením pri vašich každodenných rozhodnutiach.
Ďakujeme všetkým za preukázanú priazeň.

O ocenení: Medzinárodný program Superbrands bol pred viac ako pätnástimi rokmi zavedený vo Veľkej Británii marketingovými a komunikačnými odborníkmi. Stanovili si dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať príklady pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili. Odvtedy sa tento program stal populárnym na celom svete a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 88 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má kľúčovú rolu a zodpovednosť v každej krajine, ktorá sa na programe zúčastňuje. Organizátori súťaže preto vyberajú pre túto úlohu len vysoko uznávaných odborníkov, a to na základe rozsiahleho výberového procesu. Značky sú nominované výhradne na základe odborných kritérií, pričom spoločnosti nemôžu žiadať o toto uznanie.

eurolines logo

Prečo s Eurolines

– najkonkurenčnejšie ceny cestovného bez ďalších skrytých poplatkov,

– to, čo vidíte, aj platíte,

– cestovné poplatky, cestné dane a trajekty sú zahrnuté v cene,

– väčšina liniek Vás dopraví z centra mesta do centra mesta,

– nemusíte platiť za drahé transfery,

– bezplatná preprava 2 batožín stredných rozmerov,

– po Európe môžete cestovať nezávisle s 15- alebo 30-dňovým Eurolines Pass-om.

Vernostný program

Pri zakúpení cestovného lístka cez internet sa môžete stať našim „verným zákazníkom“. Vážime si Vás a chceme Vám ponúkať rôzne výhody. Teraz Vám darujeme zľavy na cestovnom formou nazbieraných bodov. Stačí Vám len  zaregistrovať sa do systému a potom čerpať svoje výhody! Svoje nazbierané body môžete sledovať v časti „Môj účet“ po prihlásení sa do systému.

Registrácia:

Zaregistrujte sa do bonusového systému prostredníctvom našej web stránky www.eurolines.sk a to v časti „Registrácia“ vyplňte správne všetky údaje a  zvoľte si vlastné heslo do systému. Dôležitým údajom je Vaša e-mailová adresa, prosíme nezabudnite ju správne vyplniť! V prípade, že zmeníte niektorý zo zadaných údajov (meno, telefónne číslo, resp. e-mailovú adresu) môžete si tieto údaje v systéme upraviť.  Pri registrácii môžete požiadať aj o zasielanie noviniek. Budeme Vám ich zasielať na Vami zadanú e-mailovú adresu a upozorňovať Vás na rôzne akcie, zaujímavosti a novinky.

Čo získavate:

Pri kúpe  akéhokoľvek cestovného lístka cez internet získavate bonusové body.
Za každých 0,70 € z hodnoty cestovného získavate 1 bod.

Príklad:

* za jednosmerný lístok v cene 19 € získate 27 bodov
* za spiatočný cestovný lístok v cene 142 €  získate 202 bodov. Z nákupu dvoch cestovných lístkov ste získali 229 bodov.

1 nazbieraný bod má hodnotu 0,035 €

Sledovanie bodov:

Ako Vám body pribúdajú, si môžete sledovať sami cez prihlásenie na „Môj účet“ v časti „Detail používateľa“. Vo Vašom konte sa zobrazí aktuálna výška nazbieraných bodov.

Každý Vami zakúpený cestovný lístok si nájdete v prehľadoch „Zoznam rezervácii“.

Čo so získanými bodmi:

Body môžete čerpať pri kúpe cestovného lístka cez našu internetovú stránku www.eurolines.sk na akúkoľvek linku. 1 nazbieraný bod má hodnotu 0,035 €. Jedinou podmienkou je, aby cestovný lístok, na kúpu ktorého chcete použiť svoje nazbierané body, mal hodnotu minimálne 3,32 €. Časové obdobie kedy svoje body využijete nie je časovo obmedzené.

Príklad čerpania bodov:

Ak si budete kupovať cestovný lístok, ktorý stoji 9,95 € môžete na jeho čiastočnú úhradu použiť nazbierané body. Máte nazbieraných napríklad 254 bodov, ktorých hodnota je 8,89 €. Stačí, ak si v nákupnom procese zakliknete „Použiť zľavu v podobe nazbieraných bodov“  a doplatíte iba rozdiel 1,06 €.

Tak čo myslíte?

Stojí za to, aby ste kupovali lístky cez internet? Nezmeškajte svoju šancu stať sa našim verným zákazníkom. Do budúcnosti pripravujeme pre Vás viacero zaujímavých prekvapení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *